Breaking News
Home / Perde / Gri Koltuk takımına uygun perdeler nelerdir

Gri Koltuk takımına uygun perdeler nelerdir

Gri Koltuk takımına uygun perdeler nelerdir

Gri koltuklara uygun perde seçimi yaparken öncelikle bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Bunlardan bazıları şunlardır, Aksesuar seçimi, duvar boyası, halıların rengi gibi unsurlar  koltuk takımına uygun perdeler seçmenize yardımcı olacaktır. Gri koltuk takımında tek bir renk tonundan bahsedilmediğini bilmeniz gerekmektedir. Grinin açık yada koyu bir çok tonu vardır. Yine gri koltuk takımlarında salonunuzun veya oturma odanızın büyük olması, küçük olması aydınlık ya da karanlık olmaması önemlidir. Odanız küçük ya da karanlık ise gri koltuk seçiminde açık tonları tercih etmek ferah bir ortamın olmasını sağlayacaktır.

Evimizin dekorasyonu çok önemlidir. Çünkü günümüzün birçok saatini evlerimizde geçiriyoruz. Aynı zamanda misafirlerimizi ağırlıyoruz. Herkes evinin modern ve şık olmasını ister gri renkte bir koltuğunuz varsa eğer odanızda bulunan diğer aksesuarları da kombinlemeniz gerekiyor. Gri koltuklar ile kullanacağınız yastık renkleri ve kırlentler önemli bir noktadır. Konunun başında yazmış olduğumuz gibi aksesualarda önemli bir etkendir. Gri koltuk takımınız desensiz düz gri bir renkse zemin üzeri renkli desenlere sahip perdeler ile iyi bir uyum yakalayabilirsiniz.

Gri koltuk takımına uygun perde sorusuna gelecek olursak eğer,  Mobilyanız zemin duvar rengi belirlendikten sonra perde seçimi için gri koltuk takımına öncelikle pembe, turuncu, fuşya,mürdüm,sarı,nar çiçeği ve lila renklerini kullanabilirsiniz. Gri koltuk takımına uygun olan perde modeli için yine konunun başında yazmış olduğumuz gibi duvar boyası da önemli bir etkendir. Pembe karışımlı duvar kağıdı tercih edilirken perdelerde ise düz renk seçimi yapabilirsiniz. Fon olarak pembe perdenin iç kısmına sade tül ile beyaz düz perde tercih edilebilinir.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir