Breaking News
Home / Dekorasyon / bellona koltuk takımları 

bellona koltuk takımları 

2020 bellona koltuk takımları renk bütünü, desenler ve hiçbir yerde bulamayacağınız kendisine özgü imajı ile oturma odanıza ve salonunuza güzel dizaynla beraber konforu yapacak. 2020 bellona koltuk takımları en fazlaca tercih edilen koltuk takımları içinde ilklere girmektedir. 2020 bellona koltuk takımları şimdiden evlenen çiftlerin  ve evini yenileyenlerin gözdesi. Peki Bellona koltuk takımları hakkında detaylı bilgiyi gelin bunu beraber görelim.

Tek koltuk takımından beklenen sağlamlık,şıklık, geniş renk ve desen seçeneği şeklinde kriterleri bulabileceğiniz markalar içinde yer edinen Bellona, henüz bu ürünleri ile de tüm dikkatleri üstüne çekmiş durumdadır.

Bellona ürünleri ile 2020 ‘de hayranlık uyandıracak oturma odası ve salon dekorasyonu ile girebilirsiniz.

Koltuk denilince konfor, sağlamlık, işlevsellik, nitelik geniş renk ve desen seçeneği, her tarza ve bütçeye uygun çeşit yelpazesi denilince akla gelen Bellona, bazalı koltuk takımları ve yataklı modelleri ile tüm beklentileri karşılamaktadır.

Bellona koltuk modelleri 2020 renkleri gri, pudra, kahverengi, fuşya, vizon, pudra,  krem ve mavi renklerinden oluşmaktadır. 2020 renkleri olan sayısız desen ve modelde koltuk çeşitlerini bulabilirsiniz.

İşte 2020 bellona koltuk takımında ilgi çeken en güzel modeller…

bellona koltuk takımları modelleri içinde renk seçeneği, modern görünümü,  güzel dizaynı ve konforu ile en fazlaca incelenen koltuk modelleri içinde yer edinen bellona koltuk ekibi modeli marvel koltuk takımızdır

En hoş tasarımlarına haiz olan bellona koltuk takımları hem tutarları hemde benzeri olmayan güzellikteki tasarımları ile ilgi almaya devam ediyor. Bilhassa bellona koltuk takımları tutarları bu yılda da hususi indirimlerle Türkiye’nin gündeminden düşmeyeceğe benziyor.

Bilhassa Berrak ve mavi modellerin ön planda olduğu bu koltuk takımları modelleri ile aslen Bellona mobilya fikirleri ve dekorasyon önerileri mevzusunda ağırlığını tüm firmalara göstermiş ve bunun dahilinde müşterilerinden tam not almıştır.

Koltuk modelinde ilk dikkati çeken sırt kısmındaki kapitone detayıdır. Berjerlerinde, ikili ve üçlü koltuklarında yaşam gören uygulama ürüne çağıl tek hava katmıştır.

Marvel koltuk takımında ilgi çeken tek öteki detay ise yumuşak hatlarıdır. Koltuk takımına biye uygulaması ile güzel duyu tek görünüm kazandırılırken, anne desene haiz pileli kırlentler ile yukarı düzey şıklık sunan görünüm kazandırılmıştır.

Koltuk takımının ayak bilgileri ise ürüne apayrı tek şıklık getirmiştir. Üçlü koltuk takımının yatak olma özelliği ile ani gelen misafirleriniz yüksek konforda ağırlayabilirsiniz.

Hayranlık uyandıracak çağıl dizaynlar için marvel koltuk takımını incelemenizi tavsiye ederiz.

Isterseniz sözlerimizi fazla uzatmadan sizleri bu kıymetli ve naçizane hoş tasarımlara haiz Bellona koltuk takımları modelleri ile başbaşa bırakalım. Ümit ederim beğendiğiniz koltuk takımları modellerine bu şekilde haiz olabilirsiniz.

Henüz sürem bellona koltuk ekibi tutarları ürünün yapında kullanılan malzemelerin kalitesine, desenine ve işçiliğine bakılırsa değişim göstermektedir.

bellona kampanyaları 2019 itibarı ile fiyat pozitif yanları sunan koltuk takımları, lofty koltuk modeli, melton koltuk modeli, grande koltuk modeli, mavenna koltuk takımı ve vienza koltuk modelidir. Bu ürünler 2019 bellona koltuk takımı modelleridir. Doğrusu henüz sezonun çok iyi bellona kampanyaları diyebiliriz.

Sizde kaliteyi ucuza almak istiyorsanız en kısa zamanda  Bellona mağazasına uğrayın yada web sitesini ziyaret edin deriz.

Şuanda sizleri Bellona koltuk modelleri ile başbaşa bırakıyoruz.

About admin

Check Also

Avize Modelleri 2019

Avize evimizin en önemli dekorlarından birisidir. Evinizi daha çekici hale getirmek mi istiyorsunuz? Sizler için 25 adet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir