Evinizi Düzenlemek İçin 2021 TV Ünitesi Modelleri

2021 Tv Ünitesi Modelleri

İster Televizyonunuzu duvara monte edin ister bir ünite üzerine oturtun. Bu makalede sizlere 2021 Tv ünitesi modellerinden bahsedeceğiz. Yazımızı sonuna kadar okuduğunuzda belki de hayatınızda hiç göremediğiniz TV ünitesi modellerini burada görmüş olacaksınız. Ayrıca, gerekli medya malzemelerin için geniş depolama alanı ve göze hoş görünmeyen karmaşayı saklamak için bir çözüm sunulmaktadır, doğru tv ünitesi ayrıca dekorunuza ekstra bir temizlik ve stil sunulabilir. En sevdiğiniz TV şovlarını daha rahat bir şekilde takip etmenizi sağlayan uzaktan kumandalı modern şömineli ünitelerden, zemininizi temiz tutan ve medyanızı düzenli tutan şık TV ünitelerine kadar koleksiyonumuz her şeyi içerir. Öyleyse arkanıza yaslanın, rahatlayın ve 2021 Tv ünite modellerini görmenin tadını çıkarın!

2021 Tv Ünitesi Modeli

Minimalist Ahşap ve Beyaz TV Sehpası ve Paneli: Her odayı şık ve düzenli tutmaya yardımcı olacak ahşap panelli minimalist bir TV ünitesi. Çift panelli tasarım, göze hoş görünmeyen kabloları saklamak için idealdir; 3 alt saklama çekmecesi ise filmleri, oyunları veya diğer görsel dağınıklığı ortadan kaldırmak için mükemmeldir.

 

 

Duvara monte TV paneli ve Serbest duran TV Ünitesi:
İşlevsel ve şık bu TV sehpasında bir TV Ünitesi, üst raf, saklama alanı bulunan bağımsız bir Ünite ve yerleşik aydınlatma bulunur. Ayrıca mevcut Beyaz, Mat Siyah veya Parlak Siyah modelleri de bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

Modern TV Ünitesi ve Eğlence Merkezi: 
Şık, çift tonlu tasarımı ve bütçeye uygun fiyat etiketi ile hem göze hem de cüzdanda kolaylık sağlayan bir TV standı. Yalnızca 12 ″ derinliğiyle bu ünite daha küçük alanlar için mükemmeldir. Kablo yönetimi, 3 saklama çekmecesi ve birden çok raf içerir.

 

 

 

 

 

Duvar Raflı Modern TV Ünitesi:
Beklenmedik bir hava katan ekstra üst rafa sahip modern bir TV standı. Bu ünite ile birden fazla raf ve iki saklama dolabı elde edersiniz. Beyaz / Cordoba veya Beyaz / Ceviz renkleri mevcuttur (gösterilmiştir).

 

 

 

 

 

 

Siyah Parlak Modern LED’li TV Ünitesi:
Bu şık ve seksi TV ünitesi, parlak kaplaması ve LED aydınlatmasıyla hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Herhangi bir tuhaflığı ve sonu saklamak için konsollar ve çekmeceler için tonlarca raf alanı içerir. Beyaz rengi de mevcuttur.

 

 

 

 

 

 

Küçük Orta Yüzyıl Modern TV Ünitesi:
 Yatak odaları ve oturma odaları için mükemmel, şık ve çok yönlü Orta Yüzyıl Modern TV standı. Kayışlı ahşap ön cephesi ve basit tasarımıyla çeşitli dekor stilleri için mükemmeldir. Birden fazla boyutta mevcuttur.

 

 

 

 

 

 

Lüks Medya Konsolu:
Lüks ve Yüzyıl Ortası Modern tarz, bu göz alıcı medya konsolunu oluşturmak için bir araya geldi. 3 farklı renk seçeneğiyle sunulan zarif bir seçim: Siyah, Meşe veya Ceviz (gösterilmiştir).

 

 

 

 

 

 

Ceviz Orta Yüzyıl Modern TV Ünitesi:
 Büyük Orta Yüzyıl Modern tarzına sahip küçük bir TV standı. Bu uygun fiyatlı stand, merkezden uzak beyaz dolabıyla depolama ve tam doğru miktarda kontrast sağlar. 2 boyutta mevcuttur.

 

 

 

 

 

 

Çift Tonlu Konsol TV Ünitesi:
 Sıcak ahşap ve canlı beyazın zarif bir kontrastı, bu TV konsolunu kalabalıktan ayırır. İskandinav ve Orta Yüzyıl Modern evleri için harika bir seçim.

 

 

 

 

 

 

İskandinav Tarzı TV Ünitesi: Biraz sıra dışı ancak işlevsel olan bu İskandinav tarzı TV standı, rafları ortaya çıkarmak için açılan 2 çekmece ve 2 sürgülü kapıya sahiptir. TV’nize bağlı tüm cihazları gizlemek için harika bir minimalist konsol

 

 

 

 

 

 

Metal Ayaklı Ahşap TV Ünitesi: İskandinav cazibesi ile sızan minimalist bir TV standı. İhtiyacınız olan her şeye, gümüş renkli saç tokası ayaklara sahip şık bir ahşap tasarımda sahiptir.

 

 

 

 

 

 

Beyaz Ve Ahşap TV Ünitesi: Sadelikte bulunan güzelliği takdir edenler için olmazsa olmaz bir TV standı. Bu el yapımı konsol, bol miktarda saklama alanı sağlayan 3 çekmece ve 2 dolap ile donatılmıştır. Birden fazla renk ve yüzeyde mevcuttur.

 

 

 

Modern Ahşap TV Ünitesi: Sade tasarımı ve göz alıcı, soluk meşe kaplamasıyla minimalist ve şık bir ahşap TV sehpası. Bu model aynı zamanda kablo yönetimine de sahiptir.

 

 

 

 

 

 

Art Deco Stili TV Ünitesi: Bu TV sehpasındaki benzersiz sürgülü kapılar, Art Deco tarzlarıyla her türlü yaşam alanını renklendirecek. Bu konsol Cappuccino, Erik Moru , Ceviz, Sarı veya Tik ağacından (gösterilmiştir) mevcuttur.

 

 

Raflı Cam TV Ünitesi: Tamamen cam TV sehpasıyla şık ve sade tutun. Bu parça sadece çeşitli dekor stillerine uymayacak, aynı zamanda yenilmesi zor bir fiyata da geliyor.

 

 

 

 

 

 

Cam ve Metal TV Ünitesi: Süslü çan ve ıslık içermeyen, ancak tonlarca cazibe faktörü olan ultra uygun fiyatlı bir TV standı. Bu çok yönlü konsol, yatak odası veya oturma odasında kullanıma uygundur.

 

 

 

 

 

 

Antika Yıpranmış Ahşap TV Ünitesi: Eski püskü şık bir TV konsolu arıyorsanız, bu ahşap stand kesin bir rakiptir. Bir dizi renk içeren yıpranmış kaplamasıyla, dikkatleri üzerine çekeceği kesin olan eşsiz bir seçimdir. Gerçek masif ahşaptan yapılmıştır.

 

 

 

Antik Turkuaz TV Ünitesi: TV konsolunuzun ihtiyacı olan bir turkuaz rengi olabilir. Bu, zarif bir görünüm ve ekstra depolama alanı sağlayan 3 cam kapıya sahiptir.

 

 

 

 

 

Rustik Tarz TV Ünitesi: Bir kır evi veya çiftlik evine uygun rustik tarzda bir TV standı. Hem açık hem de kapalı depolama alanıyla, bu konsol ile medya cihazlarınızı depolamak için bolca alana sahip olacaksınız.

 

 

 

 

 

 

Çiftlik Tarzı Sürgülü Ahır Kapılı TV Ünitesi: Şık, sürgülü ahır kapıları bu konsolu kalabalıktan ayırır. Çiftlik evi dekorunun aranan ülke hissini elde etmesi için harika bir keşif. Birden fazla renkte mevcuttur.

 

 

 

 

 

 

Elektrikli Şömineli Rustik Ahır Kapısı Tarzı TV Ünitesi: Ahır kapısından ilham alan dolapları ve elektrikli şöminesi ile işlevi akılda tutan şık bir rustik TV standı. Şömine için uzaktan kumanda dahildir.

 

 

 

 

 

 

Köşe Şömine TV Ünitesi: Bu şömine TV standı, herhangi bir köşeye kolayca kayar ve bunu yaparken ultra şık görünür! Yatak odası, oturma odası veya ofis için yer tasarrufu sağlayan harika bir çözüm. 5 renkte mevcuttur.

 

 

 

 

 

Endüstriyel Tarzda TV Ünitesi: Endüstriyel çekicilik siz ve TV’nizin aradığı şeyse, bu konsol mükemmeldir. Metal kafes kapılar ile eşleştirilmiş ahşap kenarları ile, tam olarak doğru miktarda endüstriyel zarafete sahiptir. Grey Wash olarak da mevcuttur.

 

 

 

 

 

 

Endüstriyel Tarzda Tekerlekli Tekerli TV Ünitesi: Başka bir endüstriyel tarz televizyon standı, ancak bu sefer ilave tekerlerin bonuslarıyla. Hem şık hem de taşınması kolay bir TV sehpasına ihtiyacınız varsa harika. Espresso veya Gri renklerde mevcuttur (gösterilmiştir).

 

 

 

 

Ahşap ve Metal TV Ünitesi: Ahşap ve metal karışımı bu TV standını endüstriyel bir zevk haline getirir. Bol raf alanı vardır ve 7 renk seçeneği mevcuttur.

 

 

 

 

 

 

Modern Beyaz TV Ünitesi: Yerden alçak ve fiyatı düşük olan bu modern TV standı, bütçeye uygun modern dekor isteyenler için harika. Bu parçanın temiz beyazı, tek renkli veya renkli alanlara zahmetsizce karışır.

 

 

 

 

 

 

LED Işıklarla Modern TV Ünitesi: Zemin alanı az mı yoksa bir odayı kalabalık hissettirmekten mi endişeleniyorsunuz? Yüzen bir TV standı mükemmel çözümdür! Yukarıda gösterilen gibi konsollar, zemininizi temiz ve ferah tutarken TV’nize ve elektronik cihazlarınıza bir ev sağlar.

 

 

Beyaz Kayan Medya Konsolu: Ekstra depolamaya ihtiyaç duyduğunuz zamanlar için bir medya konsolu – spot ışığı çalmadan. Bu beyaz güzellik, açık renkli duvarlara uyum sağlamak veya daha koyu tonlarda (yukarıda gösterildiği gibi) dramatik bir kontrast patlaması vermek için mükemmeldir. Siyah Meşe veya Çikolata olarak da mevcuttur.

 

 

Modern Beyaz Parlak TV Ünitesi: Bir TV konsolu arayan çağdaş evler için, bu parlak beyaz sersemletici kesinlikle listenizde olmalıdır. Dolapları ve kolay silinebilen, parlak yüzeyi ile zemininizi temiz tutar, saklama ve stil sağlar.

 

 

Yüzer Asimetrik TV Ünitesi: Koleksiyondaki en sevdiğimiz buluntulardan biri olan bu yüzen konsol, asimetrisi sayesinde doğru miktarda spunk ile sade bir tasarıma sahiptir. Black, Burba Bank, Skyline Walnut veya Columbian Walnut (gösterilmektedir) olarak mevcuttur.

 

 

 

 

 

Duvara Monte Ses Video Konsolu: Zemininizi dağınıklıktan arındıran ve elektronik cihazlarınızı organize eden bir ses video konsolu. Video oyunları ve DVD’ler için mükemmel olan yan rafları bile var! Siyah olarak da mevcuttur.

 

 

 

 

 

 

Şık Modern TV Ünitesi: 2 saklama bölmesi içeren ve birden çok yüzeyde sunulan şık ve modern bir tasarım. Bu konsol, herhangi bir çağdaş yaşam alanı için temel oluşturmaya yardımcı olacaktır.

 

 

 

 

 

 

Şömineli Beyaz TV Ünitesi: En sevdiğiniz TV programlarını izlerken ateşin yanında rahatlayın. Bu TV sehpası, elektrikli şömine eki ile bunların hepsini mümkün kılar. Siyah olarak da mevcuttur.

 

 

 

Ses Video Bileşen Ünitesi: Saf işleve ihtiyaç duyduğunuzda, bu ses ve video bileşeni standı bir zorunluluktur. Tüm ekipmanınızı düzenli ve kolay erişilebilir bırakan harika bir raf sistemi.

 

 

 

 

 

 

Raflı Beyaz TV Duvar Ünitesi: Bu TV standı size deja vu hissi veriyorsa, endişelenmeyin, biz de! Koleksiyonumuzun üst kısmında benzer bir zemin modeli yer aldı, ancak yüzer versiyon da dahil olmak üzere direnemedik. Maple Cream, Light Brown veya White Gloss olarak 2 boyutta mevcuttur (gösterilmiştir).

 

 

 

 

 

Modern Gri TV Ünitesi: Bu modern gri TV sehpası, yüzer tasarımı ve ışıklı rafı ile fütüristik bir çekiciliğe sahiptir. 9 renkte mevcuttur.

 

 

 

 

Krom TV Ünitesi: Hiçbir şey krom gibi şık ve modern olamaz ve bu TV standı bunu bilir! Bu parlak konsol, TV’nizin ihtiyaç duyduğu desteği ve depolamayı sağlarken, ilgi çekici bir şekle ve yüksek parlaklıkta bir kaplamaya sahiptir.

 

 

 

 

 

 

Raflı Rolling TV Ünitesi: Bir sanatçının şövalesini anımsatan bu TV sehpası, oldukça benzersiz bir tasarıma sahiptir. Sadece delicesine göz alıcı olmakla kalmaz, aynı zamanda 4 tekerlekli tekerleği ile taşınabilirliği çocuk oyuncağı haline getirir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yüksekliği Ayarlanabilir Döner TV Ünitesi: Yerden az yer ayıranlar için kolay çözüm. Bu döner TV sehpası, mümkün olduğunca az yer kaplarken, odada birden çok açıdan görüntülemeye erişim sağlar.

 

 

 

 

 

 

Kavisli TV Ünitesi: Kavisli TV’nizin can attığı TV standı! Nazik kıvrımı ile bu konsol, TV’nizin bir daha asla yerinden çıkmasına neden olmayacak. Beyaz rengi de mevcuttur.