2021 Duvar Raf Modelleri

İster ihtiyaçtan ister dekoratif istekten yaratıcı depolama çözümleri arıyor olun,  yerel mobilya mağazalarında muhtemelen bulabileceğiniz birbirinden farklı benzersiz raf modellerini bu yazı dizisinde bulabilirsiniz. Dekoratif duvar rafı modelleri hakkında sizler için bir çok seçeneği bir araya getirdik. Buradaki birbirinden farklı duvar raf modelleri sizlere fikir açısından büyük kolaylık sağlayacaktır. Şimdi vakit kaybetmeden 2021 duvar raf modellerini incelemeye ne dersiniz. Haydi başlayalım.

Balık Kılçığı Rafı:

2021 duvar raf modelleri

 Bu koleksiyon sanatsal , modüler ve esnektir. Rafları istediğiniz şekilde döndürün – benzersiz şekil, kitapları her açıdan kapsar. Bunlar, modern İskandinav tarzı bir iç mekanda harika görünecek.

Superman Metal Yüzer Raf:

 

Çizgi roman odanız için fazladan bir rafa ihtiyacınız var mı? Kitaplar raf ünitesini gizler ve süpermen kesiği manyetik olarak bağlanır. Bu parça her gün kullanabileceğiniz bir metal duvar sanatıdır .

Görünmez Kitap Rafı: 

Bu “yüzen” kitap raflarının nasıl çalıştığını hiç merak ettiniz mi? Rafı büyük ve sağlam bir kitabın içine kaydırın ve alt kapağı, kapağın sarkmasını önlemek için duvara yaslanan küçük kancalara kaydırın.

Superwoman Metal Duvar Rafı:

Superwoman Metal Duvar Rafı

 İşte aynı tarzda, bu sefer süper sert bir süper kadının yer aldığı bir raf. Diğer çizgi roman dekorunuzla eşleştirin veya hayatınızdaki her şeyi yapmayı başaran kadına minnettarlığınızı göstermek için bir hediye olarak verin.

 

Geometrik desenler etrafında tasarlanmış iç mekanlar bu raftan tamamen faydalanabilir! Üç katman, küçük saksı bitkileri ve kitaplar için bolca yer sunar.

Ayarlanabilir Delikli Raf Modeli:

Ayarlanabilir Delikli Raf Modeli

 Şık İskandinav etkisini hafif bir endüstriyel kenarla birleştiren bu modüler raf sistemi, aynı zamanda renk eklemenin ve depolamayı genişletmenin kolay bir yoludur . Her set iki raf içerir ancak benzersiz bağlantı sistemi ile daha fazlasını eklemek kolaydır.

Yangın Merdiveni Rafı: 

Yangın Merdiveni Rafı

Banliyö evinizde şehrin bir dokunuşunu mu arıyorsunuz, yoksa endüstriyel yönünüzü mi kucaklamak istiyorsunuz? Bu yangın merdiveni rafı, başlamak için harika bir yerdir. Kendi evinizde gökdelenler oluşturmak için birden fazla rafı istifleyin.

Ahşap Saksı ile Metal Raf: 

Ahşap Saksı ile Metal Raf: 

Saksılar ve raflar her zaman harika bir kombinasyon oluşturur! Bu basit çerçeveli raf, minimalist bir iç mekan için hoş bir dekoratif dokunuş katar.

Altın vurgular her odaya anında şıklık katar. Bu aerodinamik raf, daha küçük alanlar için uygun düşük profilli bir formu korurken kilometrelerce öteden de dikkat çekiyor.

Ahşap Depolama Sistemi: 

Ahşap Depolama Sistemi: 

Süper ayarlanabilir pegboard raflar, her boyuttaki aksesuarları ve elektronik cihazları barındırır. Diğer modüler duvar sistemlerinden farklı olarak, bunu anında yeniden yapılandırabilirsiniz.

Bal Peteği Raf Modeli

Bu taze bal peteği, minimalist, geometri temalı veya İskandinav modern bir iç mekanda eşit derecede evde görünecektir.

Üçgen Raf Modeli

Şeffaf yağlı kaplama, bu sevimli üçgen rafların dış kenarlarındaki tahılları ortaya çıkarır. İç kısımlar, küçük bir DIY özelleştirme ile iç mekanınıza bir renk sıçraması eklemek istemeniz durumunda bitmemiş kalır.Asimetrik dekor, geometrik bir dekor temasının sertliğini kırmanın harika bir yoludur. Bu resmin gösterdiği gibi, üçgenin içine boncukları veya süsleri sıkıştırarak rafı daha da vurgulamak kolaydır.

Kare Raf Modeli

Bu kare raflar, kalın ve çekici çerçeveleri, üstte ve içte eşya depolamak için bolca yer ile dikkat çekiyor. Her set üç boyutu da içerir ve siyah renkte de mevcuttur.

Kesişen Duvar Raf Modelleri

Kesişen Raflar: Önceki rafların cesur çerçevelerini seviyorsunuz ama biraz daha dekoratif bir şey mi istiyorsunuz? Bu kesişen kareler sadece biraz daha fazla görsel ilgi sunuyor. Daha küçük nişler, küçük hava bitkileri için mükemmel olacaktır.

Köşe Duvar raf Modeli

Köşe Rafı: Bu çok yönlü rafı asmanın iki yolu var! Diğer köşe raflarının aksine, bu raf aynı zamanda köşeyi de sarabilir – karmaşık alanlar için harika bir çözüm.

Dağ Duvar Raf Modeli

Dağ Duvar Rafı: Bu kesinlikle rustik veya kır evi tarzı bir iç mekan stili için mükemmel bir seçimdir – elbette, tel destek endüstriyel bir iç mekanı da geliştirebilir.